Biotron Biyolojik ve Medikal Ürünler  İthalat  İhracat Ticaret Ltd. Şti., 1995 yılından bu yana medikal alanda faaliyet göstermektedir.  Bu süreç içinde şirketin Araştırma ve Geliştirme (ARGE) birimi, bir süredir üzerinde çalıştığı KBB Ünit projesini 2007 yılında tamamladı. Böylece Biotron Biyolojik ve Medikal Ürünler  İthalat  İhracat Ticaret Ltd. Şti, ticari bir şirket olarak kalmayıp, yüksek inovasyona sahip, benzerlerinden üstün biotrent KBB Ünit projesini hayata geçirmiş oldu.

biotron medicalŞirketimiz, gün geçtikçe ilerleyen Tıp alanında ‘yenilikçi’ olmanın değerini bilmektedir.

Bu nedenle; bilgi temelli, yenilikçi, çözüm odaklı; dolayısıyla yüksek verimli bir dinamizm ile küresel alanda çekim merkezi olma yolundayız. Çünkü biz, kaliteyi ayrıntıda yaşatıyoruz.

Tanı ve tedavide en ileri teknoloji ürünü cihazlarla çalışmak Hekimlerimizin kuşkusuz en doğal hakkıdır. İşte bu nedenledir ki şirketimiz; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarıyla, Hekimlerimizin beklentilerini son teknolojik bilgilerin önderliğinde en üst düzeyde karşılamayı ana ilke kabul etmiştir.

Biz Hekimlerimiz eliyle ‘insana hizmeti’ kolaylaştırmanın adresiyiz.

Biz geleceği yapılandırmanın heyecanını yaşıyoruz.

Küreselleşen dünyada Türkiye’nin ‘marka’ olan ürünlerle tanınmasını istiyoruz.

Tamamı yerli olan sermayemizle ürettiğimiz ürünlerin dünyanın her ülkesinde beğeni toplaması mutluluk kaynağımızdır.

 

Keys:

farinograph,farinometer,extensometer,extensograph,flour,flour analysis,flour water absorption,un ,un analiz,un su kaldırma ,falling number method,falling number device,alfa amilase,alfa amilaz,düşme sayısı ,wheat analysis,wheat,buğday,hamur ,hamurun reolojik özellikleri,dough,dough analysis,gluten ,gluten index,reolojik,rheological ,dough rheological properties